Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY Tlač Email
Napísal užívateľ Jana Rákošová   
Streda, 03 Marec 2010 14:27
Známe slová z rozprávok „kde bolo, tam bolo...“ zneli tento marcový týždeň častejšie ako inokedy. Celá MŠ sa pripravovala na rozprávkový deň pod názvom: DEŇ MOJEJ KNIHY. Deti si priniesli z domu svoju najobľúbenejšiu rozprávkovú knižku. Najmenšie deti zhotovili rozprávkové bábky, stredné deti vyzdobili maketu rozprávkového hradu, pripravili korunky a iné drobné rekvizity. Najstaršie deti vytvorili svojimi kresbami veľkú rozprávkovú knihu.
V stredu 3.3. 2010 nadišiel očakávaný deň. Deti z triedy korytnačiek a delfínov rozprávkovou formou predstavili svoju najobľúbenejšiu knižku. Niektorí ukázali z knižky najkrajší obrázok, iní porozprávali dej rozprávky a jedno dievčatko nás prekvapilo prečítaním úryvku z knižky o koníkoch. Za odmenu všetky deti dostali drobnú sladkosť a maketu pevnosti hradu, ktorú si mohli sami vyfarbiť a vložiť ako záložku do svojej knižky.
V spolupráci so ZŠ M. R. Štefánika sa všetkým našim škôlkarom prišli predstaviť štvrtáci s pripravenou rozprávkou " O dvanástich mesiačikoch." Na záver nášho rozprávkového dňa sme si spoločne zatancovali a zaspievali  piesne z rôznych rozprávok.(foto viď galériu)
 

Notice: Use of undefined constant RIGHTCOLUMN - assumed 'RIGHTCOLUMN' in /www/z/i/u19053/public_html/templates/cervena/index.php on line 61
Notice: Undefined variable: user_a in /www/z/i/u19053/public_html/templates/cervena/index.php on line 64
" />