Novinky

Hvezdáreň Maximiliána Hella Tlač Email
Napísal užívateľ Zuzana Kalnická   
Piatok, 10 Február 2017 14:29

kiuzt.jpg 9.2.2017 predškoláci z našej škôlky navštívili Hvezdáreň a planetárium Maximiliána Hella v Žiari nad Hronom. Overovali a obohacovali si poznatky o vesmíre, planétach, meteoritoch, kométach... Videli rozprávku o "Martinovi a hviezde" a načerpali námety na výtvarné práce do súťaže "Vesmír očami detí".

/viď. galéria fotografií/

 
Hry so snehom Tlač Email
Napísal užívateľ Zuzana Kalnická   
Štvrtok, 26 Január 2017 09:09

images.jpg Huráááá, pani zima konečne poriadne vytriasla perinu a naše deti sa možu vyšantiť na snehu. Samozrejme ani mrázik nezaháľa, vyštípal nám líca ako ruže. Tešíme sa každým dňom, tvoríme zo snehu, maľujeme do snehu, chodíme v labiryntoch, pozorujeme a porovnávame rôzne stopy, experimentujeme s ľadom a samozrejme nachýba ani guľovačka.

/viď. galéria fotografií/

 
Vianočná besiedka Tlač Email
Napísal užívateľ Zuzana Kalnická   
Utorok, 20 December 2016 11:56

twq.jpg V príjemnej atmosfére svetielok deti zo všetkých tried si posedeli s rodinami pri vianočnom stromčeku. Predviedli sa ako vinšovníci, anjelici, čertíci, vločky, snehuliaci... Vystúpili v zaujímavých programoch a o to viac im potom chutilo sviatočné pohostenie. 

/viď. galéria fotografií/

 
Mikuláš Tlač Email
Napísal užívateľ Zuzana Kalnická   
Utorok, 20 December 2016 11:48

gft.jpg Navštívil nás Mikuláš, s ktorým sme prežili pekné a veselé chvíle...Zatancovali sme mu, zaspievali, zarecitovali...Najviac nás prekvapila kúzelná knižka, ktorú mu daroval čert. Boli v nej deti, ktoré niekedy vystrkujú rožky, ktoré sú stále usmiate a pomáhajú v škôlke, deti ktoré sľúbili že zahodia cumlíky, fľašky, nebudú si cmúľať a obrýzať prsty...A kto vraj bude hnevať, zoberie ho Mikuláš na Severný pól chytať ryby. Samozrejme všetci ostali v škôlke a pod stromčekoch si našli balíček.

 
Nadštandartná aktivita - Halloween Tlač Email
Napísal užívateľ Zuzana Kalnická   
Utorok, 06 December 2016 14:58

  imgres.pngPred nami a za nami tma...svetlonos nám svetlo dá. Veľké oči, smiešny nos, jednoducho svetlonos. Zavítal k nám medzi deti, táto správa škôlkou letí. My sa ho však nebojíme, prekvapenie pripravíme. Do krajiny svetlonosov všetci chceme, prosíme, voláme aj dupoceme. Svetlonosom patrí tento čas, nie je pre teba, pre mňa, pre vás. Takže, svetlonosi, dovidenia, alebo tak ako sa vraví dostrašenia!

/viď. galéria fotografií/

 
« ZačiatokPredchádzajúce123ĎalšíKoniec »

Strana 1 z 3


Notice: Use of undefined constant RIGHTCOLUMN - assumed 'RIGHTCOLUMN' in /www/z/i/u19053/public_html/templates/modra/index.php on line 62
Notice: Undefined variable: user_a in /www/z/i/u19053/public_html/templates/modra/index.php on line 65
" />