Novinky

Fašiangový karneval Tlač Email
Napísal užívateľ Beata Kollárová   
Štvrtok, 23 Február 2017 20:30

26Koniec fašiangového obdobia sa blíži. No keďže sú na budúci týždeň prázdniny, my sme sa s fašiangami rozlúčili už dnes. Zatancovali sme si, zasúťažili, ochutnali fašiangové dobroty a nakoniec sme s "veľkým nárekom" pochovali basu. V škôlke bolo tradične veselo, masky nápadité a krásne defilovali vo fašiangovom sprievode priestormi škôlky. Chutné šišky, ktoré nám pripravili šikovné tety kuchárky, zavŕšili toto veselé podujatie a my sme, trošku unavení, na lehátkach premýšľali o krásne prežitom dopoludní. Veľká vďaka patrí aj našim rodičom, ktorí sa o tie krásne karnevalové masky postarali. Už teraz nám niektorým vŕta v hlave, čím budeme nabudúce. Necháme sa našimi šikovnými mamkami opäť prekvapiť:)))

 
Mikuláš v škôlke Tlač Email
Napísal užívateľ Beata Kollárová   
Štvrtok, 15 December 2016 21:08

1206. decembra nás, ako každý rok, konečne opäť navštívil Mikuláš. Fu! Poriadne sme si vydýchli, keď sme zistili, že s ním neprišiel žiadny čert. Nechceli sme byť zababraní od uhlia, ktoré vraj čerti radi nadeľujú tým najväčším neposlušníkom. Naopak! Sprevádzali ho sobíky a milí škriatkovia, tak sme im s veľkou chuťou a radosťou zarecitovali, zaspievali a zatancovali všetko, čo sme si pre nich pripravili. Jasné, že Mikuláš nás pochválil a nezabudol ani na sladké balíčky, ktoré sme tak čakali. Ale tiež nám nezabudol pripomenúť, aby sme celý rok poslúchali, nech má z nás radosť aj nabudúce. Veď my to predsa dobre vieme a aj sa nám darí tento sľub dodržiavať, či?

 

Foto v galérii 

 
Recyklohry Tlač Email
Napísal užívateľ Beata Kollárová   
Štvrtok, 01 December 2016 13:01

zviratka26Chceme sa touto cestou poďakovať rodičom a starým rodičom Šimonka Puliša, Matiáša Geška a Peťka Bohumeľa z Futbalovej školičky, ktorí nám pomohli splniť úlohu z Recyklohier "Príprava na chladné dni" a vyrobili spolu nádherné kŕmitka pre vtáčiky z nepotrebného odpadového materiálu. Deti ich naplnili semienkami, ktoré vtáčikom chutia a spoločne sme ich zavesili na stromy na školskom dvore. Takže o vtáčatká na našom školskom dvore je túto zimu postarané. Super!  

 

Ste skvelí!

Ďakujeme!

:)))

 

P.S. Výsledky hodnotenia čakáme 23.decembra. Držte palce!!!

 Foto v galérii

 

 
Šarkaniáda Tlač Email
Napísal užívateľ Beata Kollárová   
Sobota, 12 November 2016 18:28

šarkan1Vo štvrtok, 10. novembra, sa na našom školskom dvore uskutočnila "Veselá šarkaniáda". Hoci nefúkal takmer žiadny vietor, všetci sme sa tešili, pretože tohtoročné šarkany boli prenádherné. Pestré, nápadité, originálne. Nenašli by ste veru dva rovnaké! Nuž, chceme sa touto cestou poďakovať najmä našim skvelým rodičom, ktorí si dali tú námahu a so svojimi ratolesťami vytvorili takúto nádheru. Veríme, že si pri tom užili kopec zábavy. Čo veríme, my to vieme! Pretože ich výtvory by inak neboli také krásne. Na dvore detičky "vyrábali"  vietor ústami a keď to inak nešlo, tak sa so svojimi šarkanmi bláznivo vytancovali. Bola tam skvelá atmosféra. Veď posúdite sami pri prezeraní fotografií v galérii.

 

Ešte raz ďakujeme

a už teraz sa tešíme na Vaše budúcoročné nápady

:)))

Foto v galérii 

 

 

 
Deň jablka s našimi starkými Tlač Email
Napísal užívateľ Beata Kollárová   
Utorok, 25 Október 2016 19:16

jabkoTak, opäť sme zažili s našimi milými starkými krásny "Deň jablka". So starkými preto, že ich veľmi ľúbime a mesiac október patrí práve im. Deň jablka preto, že jabĺčko je chutné, plné vitamínov a pri pravidelnej konzumácii prospieva nášmu zdraviu. Už od deviatej bolo v každej triede rušno. Deti s pani učiteľkami ešte robili posledné prípravy na tvorivé dielničky zamerané na jabĺčko. Samozrejme, v úvode nechýbal v každej triede krátky program s básničkami, pesničkami a tančekmi a potom sa naplno rozbehli naplánované aktivitky: vyrezávaní jabĺčkoví panáčikovia, jabĺčka z papiera, jabĺčkové otlačky, jabĺčkové šalátiky či jabĺčka vytvorené na drevených doštičkách pomocou klincov a prepletaním farebnej vlny. Všade vládol celé dopludnie čulý pracovný ruch a výsledky našej spoločnej práce teraz zdobia interiér škôlky. Starké aj tohto roku mysleli na naše maškrtné jazýčky a priniesli nám pečené aj nepečené jabĺčkové dobroty. Mňam! Boli naozaj vynikajúce. Dopoludnie ubehlo rýchlo a my sme skvele zvládli aj ťažkú rozlúčku s našimi milovanými starkými. Slzičky boli veru na oboch stranách.

 

 

Našim starkým želáme najmä pevné zdravie,

aby sme mohli stráviť ešte mnoho takýchto krásnych spoločných chvíľ. 

Veľmi Vás ľúbime

:)))

 Foto jednotlivých tried v galérii

 
« ZačiatokPredchádzajúce12345678910ĎalšíKoniec »

Strana 1 z 47


Notice: Use of undefined constant RIGHTCOLUMN - assumed 'RIGHTCOLUMN' in /www/z/i/u19053/public_html/templates/cervena2/index.php on line 62
Notice: Undefined variable: user_a in /www/z/i/u19053/public_html/templates/cervena2/index.php on line 65
" />