Novinky

SĽUB PRIATEĽSTVA - ROZLÚČKA S PREDŠKOLÁKMI Tlač Email
Napísal užívateľ Jana Rákošová   
Pondelok, 22 Jún 2015 12:02

17.jún bol pre našich predškolákov dlho očakávaným dňom. Bol to deň  D - deti skladali Sľub priateľstva a lúčili sa s MŠ. Veď po lete z nich už budú skutoční prváci na ZŠ. 

Deti prichádzali slávnostne oblečené, plné očakávania. V MsKC si zhotovili prstienky a prívesky. V obradnej sieni slávnostne zložili - SĽUB PRIATEĽSTVA.

V MŠ ich čakal slávnostný obed, pekne prestrený stôl a nádherná torta pre nás všetkých od p. Dobišovej. Keď do MŠ prišli aj rodičia, nechýbali slzy dojatia. Deti ukázali čo všetko sa naučili a všetkým poďakovali.   Boli  im odovzdané Osvedčenia o ukončení predprimárneho vzdelávania. Na záver si pochutnali na torte a zmrzline. Tancom sa rozlúčili s kamarátmi, ktorí boli v MŠ už posledný krát.

 Všetkým prajeme pekné a veselé prázdniny a úspešný štart do školy!!!! /foto viď galériu/

                                                                                    kolektív MŠ

 
TÝŽDEŇ DETSKÝCH RADOSTÍ Tlač Email
Napísal užívateľ Jana Rákošová   
Nedeľa, 07 Jún 2015 19:19

Prežili sme týždeň plný radostí a prekvapení...

Dňa 1. júna prišli deti už do vyzdobenej MŠ, kde ich netrpezlivo očakával a všetkých privítal maskot – Ferdo mravec. Oboznámil ich s pestrým programom a úlohami, ktoré ich čakajú počas celého týždňa. Deti si spoločne vytvorili farebnú húsenicu rôznou technikou podľa náročnosti. Namaľovali si veľké slnko- pre všetky deti na svete, ktoré nám naozaj vydržalo a svietilo každý deň aj počas športového dňa. Deti súťažili v rôznych disciplínach, cvičili s radosťou a za odmenu si každé dieťa hrdo odnieslo medailu. Deťom sa páčil aj výlet do  najstaršej ZOO v Bojniciach. Spoločne pozorovali exotické zvieratá , o ktorých si v MŠ už toľko dopredu rozprávali. Prekrásny pohľad bol na levicu s malými levíčatami. Veľkým prekvapením pre deti bola návšteva dvoch rozkošných psíkov, ktorí prišli medzi nás s majiteľkou Nikou. Deťom sa predviedli v niekoľkých choreografiách. Niektoré deti sa samé chceli zapojiť do aktivít so štvornohými kamarátmi. No a nakoniec sa deťom farebná húsenica premenila na krásneho motýľa, ktorého si deti vyfarbili pomocou mandál.

Nech slnko všetkým deťom aj do budúcnosti krásne svieti, aby bol navždy ich detský svet plný radosti a šťastia. /foto viď galériu/

 
MDD s PRIOROM........ Tlač Email
Napísal užívateľ Soňa Kaslová   
Pondelok, 01 Jún 2015 09:55

Piatok 29. 5. 2015 zažili deti z B triedy veľa veselých zážitkov.Zúčastnili sa osláv MDD, ktoré organizoval žiarsky Prior v spolupráci s územným spolkom Červeného kríža.

Deti si zasúťažili, zahrali nové hry, zatancovali. Pred Prirom sa ozýval detský smiech spolu s hudbou. Deti si odnášali malé darčeky a veselé zážitky.Pokračovanie osláv MDD ich čaká v materskej škole....

/foto - viď galériu/

 
PROTECH - MLADÝ TECHNIK Tlač Email
Napísal užívateľ Jana Rákošová   
Pondelok, 25 Máj 2015 12:01

Naši predškoláci sa aj tento rok zapojili do súťaže- Mladý technik.Postuppne počas roka zhotovovali a vyrábali rôzne zaujímavé veci. Spoločnými silami sa deťom podarilo vyrobiť krásne terárium s rôznymi živočíchmi., ktoré žijú v teráriach v našich zologických záhradách. Ako to už býva, nie každý je víťazom, no naše deti mali veľký úspech:

kolektívna práca TERÁRIUM: Filipko PIVARČI, Filipko ŠTUHL, Samuel HUBA, Christopher VOLEJNÍK, Jakub GLEZGO

jednotlivec SLIMÁK KOTÚLIK: Eliška JANEKOVÁ

jednotlivec HAD: Zuzana LUPTÁKOVÁ

Víťazom gratuľujeme a všetkým zapojeným deťom do súťaže ďakujeme! /foto viď galériu/

 
DEŇ MATIEK Tlač Email
Napísal užívateľ Jana Rákošová   
Pondelok, 25 Máj 2015 11:47

Na tento krásny deň plný lásky a nehy sa tešili všetky deti  a mamičky. Veď aká je najväčšia a najsilnejšia láska? No predsa láska matky  k svojmu dieťaťu. O mame je veľa piesní a básní. Naše deti nimi pozdravili v krátkom programe svoje mamičky. S veľkou láskou obdarili svoju mamu  darčekom, ktorý pre ne vyrobili a ktoré potešili a rozveselili každé mamine srdiečko.

V B triede okrem básničiek a pesničiek si deti spolu so svojou mamou v tvorivých dielňach vymaľovali kamienok, ktorý bude zdobiť kvietky v záhradných črepníkoch našej MŠ. /foto viď galériu/

 
« ZačiatokPredchádzajúce12345678910ĎalšíKoniec »

Strana 9 z 40


Notice: Use of undefined constant RIGHTCOLUMN - assumed 'RIGHTCOLUMN' in /www/z/i/u19053/public_html/templates/hneda2/index.php on line 62
Notice: Undefined variable: user_a in /www/z/i/u19053/public_html/templates/hneda2/index.php on line 65
" />