Novinky

Keď napadne veľa snehu.... Tlač Email
Napísal užívateľ A. Záhorcová   
Utorok, 24 Január 2017 17:56

zima09Konečne sa Perinbabka zobudila. A veru sa asi dobre vyspala. Skáče po perine čo jej sily stačia, a my sa veľmi tešime že sa tak snaži. Možeme sa sánkovať, bobovať zima05, guľovaťzima07, či stavať snehuliakov snehuliaci1  . Ujo Mrázik sa tiež činí. Každý deň pozorujeme ako v noci čaroval svojou zázračnou bakuľov zima06. Zamrzol už aj blízky potok a vyzerá ako dlhý zimný štadión. Nezabúdame ani na vtáčiky, ktorým sypeme chutné semiačka zviratka28.

 
Sovičky v Doméne Tlač Email
Napísal užívateľ A. Záhorcová   
Utorok, 24 Január 2017 17:24

skola04Naše Sovičky veľmi radi chodia na návštevu. Preto sme s radosťou prijali pozvanie od našich kamarátov z Domény. Čakalo nás milé prijatie. Kamarátom sme ukázali čo všetko sme sa už v školke naučili - spievali a recitovali sme ostošesť hudba02. Všetkym sa náše vystúpenie páčilo. Darčeky, ktoré pre nás pripravili kamaráti z Domény nás petešili a napečené koláčiky všetkým chutili. Na návšteve bolo jednoducho príma!!!!

 
Lucia, strídži deň Tlač Email
Napísal užívateľ Anna Záhorcová   
Utorok, 13 December 2016 17:59

skola03V predvečer Lucie po domoch chodievali dievčatá, zahalené do bielych plachiet, s pomúčenou tvárou, mlčky aby ich nespoznali, a vymetali kúty. Vyháňali z domov a dvorov strašidlá, zlých duchov, temné sily, choroby a trápenia. Dnes sme sa na takéto Lucie zahrali aj v našej škôlke. Nezabudli sme na biele plachty, pomúčenú tvár a husie pierko na vymetanie. A veru sme mali veľa roboty. Bolo treba vymiesť všetky kúty a nezabudli sme ani na kuchyňu, či pivnicu. Bolo pre nás ťažké vydržať potichu G423658, ale nakoniec sa nám to podarilo a v našej škôlke už určite žiadne strašidlo ani ducha nestretnete G423652  G423652.

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

 
Mikuláš Tlač Email
Napísal užívateľ Anna Záhorcová   
Streda, 07 December 2016 19:56

zima01Blížil sa deň, kedy každý rok príde medzi nás dedko Mikuláš. Aj tento rok sme si pre neho pripravili pekné privítanie. Naučili sme sa pekné básničky, pesničky a nezabudli sme na vyzdobenie našej škôlky. Dnes u nás zazvonili zvončeky a vo dverách sa objavil náš milý Mikuláš s veľkým košom plným darčekov . Pekne sme ho privítali veselou pesničkou . On nám za to rozsvietil  vianočný stromček56. Potom sme si spolu zatancovali, zaspievali a zarecitovali básničky. Nakoniec nám všetkým rozdal sladké balíčky. Museli sme mu ale sľúbiť, že budeme poslúchať a všetko jesť, čo nám tety kuchárky v škôlke navaria. Nakoniec sa s nami musel rozlúčiť, pretože ešte nestačil rozniesť darčeky všetkým deťom120.

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

 
Drobci cvičili na Dvojke Tlač Email
Napísal užívateľ Anna Záhorcová   
Streda, 07 December 2016 19:06

sport01Naše Sovičky veľmi radi súťažia a cvičia. Preto sme s radosťou využili pozvanie zacvičiť si v telocvični na Dvojke. Čakalo nás veľa pohybu a súťaží. Súťažili sme s kamarátmi v hode na cieľ sport16, obiehaní prekážok, presksoku cez švihadlo volno15 , chôdzi po šikmej lavičke atď. Všetci sme si výborne zacvičili a zistili sme, že škola, to je  sport27!

Uložiť

Uložiť

Uložiť

 
« ZačiatokPredchádzajúce12ĎalšíKoniec »

Strana 1 z 2


Notice: Use of undefined constant RIGHTCOLUMN - assumed 'RIGHTCOLUMN' in /www/z/i/u19053/public_html/templates/tyrkys/index.php on line 62
Notice: Undefined variable: user_a in /www/z/i/u19053/public_html/templates/tyrkys/index.php on line 65
" />